View cart “66.36 KLIP SUZUKI PROX” has been added to your cart.
NEKEN KORMAN
7.800 RSD
| COLOR/FINISH | Silver |
| MATERIAL | 7010-T6 Aluminum |
| PULLBACK/SWEEP | 8 cm (3-1/8″) |
| WIDTH | 81 cm (31-7/8″) |
| HEIGHT | 10.5 cm (4-1/8″) |
| FEATURES | Knurled Clutch End |
| HANDLEBAR DIAMETER | 2.2 cm (7/8″) |
| TYPE/BEND | Low| MX |
| UNITS | Each |
| CLAMPING DIAMETER | 2.2 cm (7/8″) |
| CONTROLS DIAMETER | 2.2 cm (7/8″) |
| PRODUCT NAME | Handlebar |
| BASE COLOR | Silver |
Opis
Alloy Handlebar
- 7010-T6 aluminum; aerospace quality
- Standard handlebar featuring a 5mm inner wall thickness
- Added cross bar for better strength
- Laser etched to aid in handlebar centering and indexing
- Knurled clutch side for better grip hold
- Bar pad included
Samo prijavljeni korisnici koji su kupili ovaj proizvod mogu ostaviti komentar.
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|





Recenzije
Još nema komentara.