NGK MR8CI-8 GYÚJTÓ GYERTYA
3.030 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 8 |
| MODEL | Iridium |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| STYLE | MR8CI-8 |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Fine Wire |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Iridium |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19 mm (3/4″) |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,8 mm (0,031″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.031″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.8 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KAWASAKI | NINJA 250 SL | 250 | 2015 | EUROPE | 21 KW(29 PS) | ||
| KAWASAKI | NINJA 250 SL ABS | 250 | 2015 | EUROPE | 21 KW(29 PS) | ||
| KAWASAKI | NINJA 250 SL | 250 | 2016 | EUROPE | 21 KW(29 PS) | ||
| KAWASAKI | NINJA 250 SL ABS | 250 | 2016 | EUROPE | 21 KW(29 PS) | ||
| KAWASAKI | Z 250 SL | 250 | 2015 | EUROPE | 21 KW(29 PS) | ||
| KAWASAKI | Z 250 SL ABS | 250 | 2015 | EUROPE | 21 KW(29 PS) | ||
| KAWASAKI | Z 250 SL | 250 | 2016 | EUROPE | 21 KW(29 PS) | ||
| KAWASAKI | Z 250 SL ABS | 250 | 2016 | EUROPE | 21 KW(29 PS) |



