NGK BKR8E-11 GYÚJTÓ GYERTYA
610 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 8 |
| MODEL | BKR8E-11 |
| THREAD SIZE | 14 mm |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4″) |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8″) |
| SPARK GAP | 1,1 mm (0,043″) |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HONDA | XR 650 R | 650 | 2000 | ALL | 45 KW(61 PS) | ||
| HONDA | XR 650 R | 650 | 2001 | ALL | 45 KW(61 PS) | ||
| HONDA | XR 650 R | 650 | 2002 | ALL | 45 KW(61 PS) | ||
| HONDA | XR 650 R | 650 | 2003 | ALL | 45 KW(61 PS) | ||
| HONDA | XR 650 R | 650 | 2004 | ALL | 45 KW(61 PS) | ||
| HONDA | XR 650 R | 650 | 2005 | ALL | 45 KW(61 PS) | ||
| HONDA | XR 650 R | 650 | 2006 | ALL | 45 KW(61 PS) | ||
| HONDA | XR 650 R | 650 | 2007 | ALL | 45 KW(61 PS) |



