NGK B-4H GYÚJTÓ GYERTYA
620 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 4 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | Removable Nut |
| THREAD SIZE | 14 mm |
| STYLE | B-4H |
| TYPE | Non-Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 12,7 mm (1/2″) |
| HEX SIZE | 20,6 mm (13/16″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,7 mm (0,028″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PUCH | MAXI 25 | 50 | 1975 | EUROPE | |||
| PUCH | MAXI 25 | 50 | 1976 | EUROPE | |||
| PUCH | MAXI 25 | 50 | 1977 | EUROPE | |||
| PUCH | MAXI 25 | 50 | 1978 | EUROPE | |||
| PUCH | MAXI 25 | 50 | 1979 | EUROPE | |||
| PUCH | MAXI 25 | 50 | 1990 | EUROPE | |||
| PUCH | MAXI 25 | 50 | 1991 | EUROPE | |||
| PUCH | P1 25 L | 50 | 1993 | EUROPE | |||
| PUCH | P1 25 L | 50 | 1994 | EUROPE | |||
| PUCH | P1 25 L Automatic | 50 | 1995 | EUROPE | |||
| PUCH | MAXI 25 S | 50 | 1975 | EUROPE | |||
| PUCH | MAXI 25 S | 50 | 1976 | EUROPE | |||
| PUCH | MAXI 25 S | 50 | 1977 | EUROPE | |||
| PUCH | MAXI 25 S | 50 | 1978 | EUROPE | |||
| PUCH | MAXI 25 S | 50 | 1979 | EUROPE | |||
| PUCH | MAXI 25 S | 50 | 1980 | EUROPE | |||
| PUCH | MAXI 25 S | 50 | 1981 | EUROPE | |||
| PUCH | MAXI 25 S | 50 | 1982 | EUROPE | |||
| PUCH | MAXI 25 S | 50 | 1983 | EUROPE | |||
| PUCH | MAXI 25 S | 50 | 1984 | EUROPE | |||
| PUCH | MAXI 25 S | 50 | 1985 | EUROPE | |||
| PUCH | MAXI 25 S | 50 | 1986 | EUROPE | |||
| PUCH | MAXI 25 S2 | 50 | 1982 | EUROPE | |||
| PUCH | MAXI 25 S2 | 50 | 1983 | EUROPE | |||
| PUCH | P1 25 XL | 50 | 1993 | EUROPE | |||
| PUCH | P1 25 XL | 50 | 1994 | EUROPE | |||
| PUCH | P1 25 XL Automatic | 50 | 1995 | EUROPE |



